SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
STOCKHOLMS BÄSTA SIMHOPPSKLUBB
STOCKHOLMSPOLISENS IF SIMHOPP

Styrelse 2024

Ordförande - Susanne Barenius
susanne.barenius@polisensimhopp.se

 

Vice Ordförande - Björn Olsson
bjorn.olsson@polisensimhopp.se

 

Kassör - Ewa Glennow

ewa.glennow@polisensimhopp.se

 

Sekreterare - Annette Alkebo

annette.alkebo@polisensimhopp.se

 

Ledamot - Nils Carlberg

nils.carlberg@polisensimhopp.se

 

Ledamot - Susanne Tiger
susanne.tiger@polisensimhopp.se 

 

Ledamot - Patrik Johnsson
patrik.johnsson@polisensimhopp.se 

 

Suppleant - Caroline Uddström

caroline.uddstrom@polisensimhopp.se